V piatok a v sobotu 21. júla sa môžu Levočania i návštevníci tohto historického mestečka tešiť na bohatý program.

J. Muška: Na Slovensku pracuje vyše 10.000 Ukrajincov
Počet Ukrajincov na Slovensku bude rásť, pretože chýba kvalifikovaná pracovná sila.

EURÓPSKA LIGA: Vavro zabezpečil postup FC Kodaň do druhého predkola
Desať minút pred koncom odvety dal D. Vavro z pokutového kopu jediný gól domácich a zabezpečil postupovú remízu 1:1 s fínskym Kuopion Palloseura.

Situácia po povodniach je v oblasti Vysokých Tatier stabilizovaná
Škody po povodniach budú podľa všetkého ešte nejaký čas vyčísľovať, už teraz sa však lesníci i samosprávy zhodli, že budú vysoké.

FORTUNA LIGA: V 26. ročníku ligy chce Slovan double
Únia ligových klubov (ÚLK) dúfa v nárast návštevnosti, pred novou sezónou predstavila viacero projektov na zvýšenie atraktivity súťaže.

EURÓPSKA LIGA: Bayo odčinil nepremenené šance, Pačinda: Ešteže ho máme
Na štadióne gruzínskeho Dinama Tbilisi to však najskôr vyzeralo, že z 21-ročného útočníka z Pobrežia Slonoviny sa stane smutný hrdina dvojzápasu.

Významný spisovateľ samizdatu Pavel Kohout oslavuje 90 rokov
Stál pri zrode Charty 77, za čo bol ŠTB otvorene šikanovaný a v roku 1978 donútený emigrovať.

Alisson je najdrahší brankár, do Liverpoolu ide za 72,5 mil.eur
Liverpool už v januári prepísal historické tabuľky prestupov, keď spravil z Virgila van Dijka najdrahšieho obrancu histórie.

TOUR DE FRANCE: Nibali má po páde zlomený stavec, odstúpil z pretekov
Príčinou pádu 33-ročného jazdca tímu Bahrain-Merida bolo podľa jeho vlastných slov náhle spomalenie sprievodného motocyklu a následná zrážka.

Pro-hokej odporučí SZĽH udeliť licenciu všetkým 10 slovenským klubom
Predstavenstvo Pro-hokeja takisto konštatovalo, že sú splatené všetky dlhy hráčov Žiliny.

Dnešné počasie sa od včerajšieho líšiť veľmi nebude, poteší 28 stupňov
Predpoveď počasia pre Slovensko na piatok 20. júla.

AS Trenčín postúpil do 2. predkola Európskej ligy UEFA
Trenčín na myjavskom štadióne poslal do vedenia v 70. minúte po peknom zakončení 22-ročný chorvátsky útočník Antonio Mance.

Druhý summit Putin-Trump by sa mal konať na jeseň
Ako vo štvrtok na brífingu uviedla hovorkyňa Bieleho domu Sarah Sandersová, diskusie o príprave stretnutia Trumpa s Putinom už prebiehajú.

Na festivale v Českom Krumlove vystúpia Cigánski diabli i Lúčnica
Návštevníci sa môžu tešiť na vizuálne a laserové efekty.

Kližan nestačil v 2. kole turnaja ATP v Umagu na Haaseho
Prehral sedem gemov v rade a už nedokázal zastaviť rozbehnutého Holanďana.

EL: Slovan Bratislava doma deklasoval Orhei, postúpil do 2. predkola
Ďalším súperom zverencov trénera Martina Ševelu bude úspešnejší z konfrontácie medzi Kešla Baku (Azerbajdžan) - Balzan FC (Malta).

V Ostrave pokračuje hudobný multižánrový festival Colours of Ostrava
Hlavným ťahákom piatkového programu budú zrejme britská speváčka Joss Stoneová a jej krajanka Jessie J.

EURÓPSKA LIGA: Dunajská Streda postúpila do druhého predkola
DAC narazí v druhom predkole na bieloruské Dinamo Minsk.

NHL: Chelios odchádza z Detroitu, vracia sa do rodného Chicaga
Niekdajší výborný obranca hrával za tím z mesta motorov desať rokov, ďalších deväť sezón pôsobil vo funkcii poradcu.

Z Piešťan si možno odniesť vrúbeľ málo známych odrôd broskýň či marhúľ
Ovocný sad založili pred dvanástimi rokmi a už ôsmy rok pozývajú verejnosť, aby sa zoznámila so sortimentom odrôd, z ktorých viaceré na Slovensku zanikajú a mali pritom dlhú tradíciu pestovania.

EMPIRE jazyková škola. Praktické kurzy angličtiny
Hudobné TV stanice
Copyright © Rádio SiTy Bratislava / SiTy Media s.r.o. Všetky práva vyhradené. | Vypracovali Jakub Antalík a Z-Design | Tvorba webstránok od MAKOTECH.SK
Metropolitné Rádio SiTy Bratislava vysiela už 5069 dní, 20 hodín, 7 minút a 16 sekúnd. Server time 2018-07-20 (Fri) 09:07:17 HORE / TOP